Рішення для дому

Готові варіанти використання сонячної енергії для енергозабезпечення будинку, дачі та господарства

Рішення для бізнесу

Промислові системи сонячної енергетики для підвищення енергоефективності та розвитку підприємства.

Сонячні батареї

Сонячні батареї в Києві за доступною вартістю

Протягом останніх десятиліть у всіх розвинених країнах світу посилено шукають альтернативні джерела енергії. Часом виявляється, що цей пошук досить успішний.

Енергія сонця, одна з таких знахідок, широко поширилася по всьому світу. Щоб накопичувати її та перетворювати в електричну енергію, необхідні спеціальні панелі. Інтернет-магазин сонячних батарей Ekotechnik пропонує такі системи під різні завдання і потреби.

Навіщо потрібен такий вид батарей?

Купити сонячні батареї варто, щоб знайти надійне джерело енергії. Деякі бояться проблем, які можуть виникнути в погану погоду, і з цієї причини нехтують такою "прикрасою" для даху. Ця позиція означає лише те, що в Україні поки недостатньо інформації з даного питання.

Такі батареї можуть працювати в будь-яку погоду – на світанку, в сутінках і в негоду. Їх коефіцієнт корисної дії при поганому освітленні низький, але все одно можна буде накопичити трохи енергії в акумуляторах до потрібного моменту.

Встановивши подібні панелі на даху своєї дачі або будинку, не потрібно нервувати через новини про те, що тарифи на електроенергію підняли в черговий раз. Купивши сонячні батареї в Києві або в будь-якому іншому місті в Ekotechnik, можна позбавити й наступне покоління Вашої сім'ї від великих рахунків за електроенергію, завдяки їх довговічній експлуатації. Більше Ви не будете турбуватися про перепади напруги, хвилюватися за збереження електропобутових приладів.

Такі батареї дуже прості в експлуатації, тому один раз купивши і встановивши їх, Ви років на 20 забудете про традиційні джерела електроенергії.

Переваги сонячних батарей

Всі, хто хоча б раз чув про цей вид батарей, знають, що це оптимальний спосіб перетворити енергію з найбільш екологічного джерела – сонця. У всіх країнах світу давно використовують його як в промислових, так і в побутових потребах через простоту в експлуатації, надійність і довговічность. Батареї від Ekotechnik повністю покриють Ваші потреби в електроенергії.

Співробітники нашої компанії не просто продадуть Вам сонячні батареї, але й допоможуть встановити їх, а також проконсультують з усіх питань, пов'язаних з експлуатацією. Ми розробляємо і проектуємо сонячні установки для клієнтів, під їх можливості і потреби. У нас є послуги як для приватних осіб, так і для бізнесу, коли необхідно встановити комерційні сонячні станції.

Ціни на сонячні батареї в Україні залежать від виробника. Наприклад, виготовлені в Китаї, можуть коштувати трохи менше, ніж в Японії чи Кореї.

У будь-якому випадку, варто враховувати, що вартість сонячних панелей повністю окупається вже через кілька років, завдяки тому, що Ви припиняєте віддавати гроші за електроенергію. Замовивши батареї в Ekotechnik, Ви отримуєте надійне і довговічне джерело енергії, яке принесе Вам лише вигоду.

Детальніше