2020 рік принесе світу більше 142 ГВт нових сонячних потужностей

Дослідницька компанія IHS Markit опублікувала прогноз ринку фотоелектрики на 2020 рік. Згідно з її аналітикою, потужності сонячної енергетики в цьому році збільшаться на 142 ГВт. При цьому в порівнянні з 2019-им роком зростання складе 14 відсотків.

Разом з тим, якщо порівняти ці дані з прогнозами десятирічної давності, можна побачити, що в КНР - найбільшому ринку сонячної енергетики - спостерігається невизначеність, в Європі після вражаючого 2019 року очікується серйозне уповільнення зростання, а Індії належить виконати колосальну роботу по досягненню намічених цілей.

За попередніми даними, число сонячних установок за межами Китаю збільшилася в 2019 на 53 відсотки, IHS Markit прогнозує також «двозначне зростання» і в цьому році, хоча точні цифри не називає. Нагадаємо, Китай виконав план на 2020 рік ще в 2017-му, а за підсумками 2018 го загальна потужність фотоелекричних станцій в країні перевищила 174 ГВт.

Дивіться ще

Найновіша і найважливіша інформація з життя компанії. У розділі ви дізнаєтеся про наші досягнення, зміни в роботі, нових партнерів і цікаві проекти сонячних електростанцій.

Сонце вам рахунок не виставить. Почніть економити вже сьогодні

Заповнити бриф