ЄБРР надасть кредит для сонячної електростанції на Дніпропетровщині

Європейський банк реконструкції і розвитку надасть 10-річний кредит у сумі 5,6 млн євро ТОВ «Екотехнік Широке» на будівництво і експлуатацію сонячної електростанції (СЕС) потужністю 7 МВт в Дніпропетровській області на південному сході України. Реалізація цього проекту збільшить частку альтернативної енергетики в структурі генерації електроенергії в країні.


В ЄБРР переконані, що СЕС, буде сприяти досягненню Україною мети збільшення частки енергії з відновлюваних джерел у загальному обсязі споживання до 11% до 2020 року.


Сонячна еелектростанція буде виробляти близько 8 ГВт-год електроенергії на рік. Вся електроенергія буде відпускатися за «Зеленим» тарифом, встановленим для генерації сонячної енергії в Україні.


Проект реалізується в рамках Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF), яка підтримується Фондом чистих технологій, Фондом кліматичних інвестицій та Глобальним екологічним фондом.

З початку реалізації програми USELF в 2009 році підтримано 13 проектів альтернативної енергетики загальною вартістю 127,2 млн євро і загальною встановленою потужністю 151 МВт.

Дивіться ще

Найновіша і найважливіша інформація з життя компанії. У розділі ви дізнаєтеся про наші досягнення, зміни в роботі, нових партнерів і цікаві проекти сонячних електростанцій.

Сонце вам рахунок не виставить. Почніть економити вже сьогодні

Заповнити бриф