«Екотехнік» - офіційний партнер BAYO.S

Для забезпечення максимальної надійності та міцності конструкції сонячних електростанцій компанія «Екотехніка» розпочала співпрацю з BAYO.S.

  • Європейська компанія BAYO.S - лідер в розробці і виробництві грунтових анкерів, які використовуються для створення фундаменту різних споруд. Для створення анкерів застосовується високоякісна сировина, яке забезпечує міцність конструкцій. Геошурупи BAYO.S надійно утримують будь-які споруди в рамках модульної конструкції, яка, до того ж, є гнучкою і адаптується під різний ландшафт і особливості різних шарів грунту.

BAYO.S. використовує інноваційні штикові з'єднання в конструкціях анкерів, завдяки чому їх можна подовжити, що значно збільшує їх несучі здібності.

Фундамент будь-якої конструкції задає її міцність, надійність і ефективність, і сонячні електростанції не виняток. Саме тому компанія «Екотехнік» співпрацює з BAYO.S - виробником, який пропонує найбільш ефективні та надійні рішення в своїй сфері.

Сонячні електростанції компанії «Екотехнік» на основі геошурупов BAYO.S - це міцні, безпечні і продуктивні сонячні системи, які будуть служити вам довгі роки.

Дивіться ще

Найновіша і найважливіша інформація з життя компанії. У розділі ви дізнаєтеся про наші досягнення, зміни в роботі, нових партнерів і цікаві проекти сонячних електростанцій.

Сонце вам рахунок не виставить. Почніть економити вже сьогодні

Заповнити бриф