Компанія «Екотехнік» - офіційний дистриб'ютор Huawei

Компанія «Екотехнік» розпочала співпрацю з компанією Huawei і стала офіційним дистриб'ютором сонячних інверторів Huawei в Україні.

  • Huawei Technologies - один зі світових лідерів телекомунікаційної галузі. Компанія розвивається в різних напрямах, одним з яких є так звані Solar Solutions, тобто рішення у сонячній енергетиці. Huawei виробляє висококласні сонячні інвертори та інтелектуальні рішення для моніторингу сонячних електростанцій.

Інвертори Huawei розраховані на підключення фотоелектричних модулів і генерацію електроенергії в мережу, в тому числі і при підключенні «зеленого тарифу». Асортимент інверторів дозволяє використовувати їх як для домашніх сонячних станцій, так і для масштабних комерційних проектів сонячної енергетики.

У компанії «Екотехнік» ви можете придбати сонячні інвертори Huawei або ж замовити установку сонячної електростанції з їх застосуванням. Відмінні показники якості та надійності, а також позитивні характеристики сервісної підтримки, дозволяють нам сміливо рекомендувати інвертори Huawei нашим клієнтам.

Дивіться ще

Найновіша і найважливіша інформація з життя компанії. У розділі ви дізнаєтеся про наші досягнення, зміни в роботі, нових партнерів і цікаві проекти сонячних електростанцій.

Сонце вам рахунок не виставить. Почніть економити вже сьогодні

Заповнити бриф