Компанія Ekotechnik  підписала угоду про співпрацю з відомою світовою компанією TrinaBESS

У перший день роботи виставки Intersolar Europe компанія Ekotechnik  підписала угоду про співпрацю з відомою світовою компанією Trina Energy Storage Solutions.

TrinaBESS (Trina Battery Energy Storage Systems) - це компанія яка займається розробкою і виробництвом обладнання для накопичення електроенегіі, включаючи електроенегію від альтернативних джерел енергії. Trina Solar, світовий лідер в області рішень PV-технологій.

TrinaBESS проектує, виробляє і поставляє системи зберігання енергії (батареї BESS) для комунальних підприємств, сонячних компаній, розробників проектів, монтажників і дистриб'юторів для житлових, комерційних і комунальних ринків.

TrinaBESS забезпечує модернізацію, вмикання/вимикання мережі, гратчасті і мікромережеві інноваційні системні рішення від 4 кВт/год акумуляторів до 2 МВт/год батареї і більше.

З моменту свого заснування в 2010 році TrinaBESS перетворилася в одну з провідних світових компаній по зберіганню енергії з більш ніж 100 співробітниками R&D і міжнародною присутністю в Європі, Північній Америці, Австралії та Азії.

 
Дивіться ще

Найновіша і найважливіша інформація з життя компанії. У розділі ви дізнаєтеся про наші досягнення, зміни в роботі, нових партнерів і цікаві проекти сонячних електростанцій.

Сонце вам рахунок не виставить. Почніть економити вже сьогодні

Заповнити бриф