Фотоелектричні (PV) системи мають великий потенціал використання в енергозабезпеченні комерційних об'єктів. Такі станції генерують сонячну енергію за допомогою фотоелектричних елементів, розміщених у сонячних батареях. Подібна технологія отримання електроенергії є найбільш доцільною, оскільки сонячне випромінювання конвертується напряму з високим ККД і мінімальними тепловтратами.

Можливості PV-систем

Використовуйте гнучкі можливості PV-систем від компанії Екотехнік для енергоефективного забезпечення промислових об'єктів і офісних приміщень. З цією системою ви отримуєте:

  • ведення проекту нашими фахівцями на кожному етапі, починаючи від планування та проектування, закінчуючи введенням станції в експлуатацію
  • розробку та адаптацію проекту сонячної електростанції під ваш бізнес і його ключові потреби
  • вигідні інвестиції в сонячну енергетику, які окупаються в середньому протягом 8 років практично без зусиль із вашого боку

Компанія Екотехнік професійно реалізує комерційні проекти у сфері сонячної енергетики. Наші фахівці планують, проектують, розробляють і реалізують проекти сонячних станцій різного призначення і масштабів. Ми знаємо як ефективно забезпечити повне електропостачання промислових об'єктів і гарантувати вам повну незалежність від зростаючих цін на енергію і міських електромереж.