Сонячні електростанції - це реальна можливість отримати доступ до невичерпного джерела енергії.

Щорічно Земля поглинає близько 1 мільярда терават-годин сонячної енергії і стільки ж відбиває назад у космос. Річне виробництво електроенергії у світі складає всього 2 сотих від цього числа, а шкоди приносить незрівнянно більше. Традиційні методи отримання електроенергії трудомісткі, дорогі і небезпечні для навколишнього середовища.

Промислові рішення

Використовуйте перспективи території України у сонячній енергетиці на користь своєму бізнесу. Кожне підприємство потребує стабільного енергопостачання для коректної роботи. При цьому на електрику йдуть величезні бюджети, які окупаються лише за рахунок підвищення собівартості виробленого товару. Сонячна електростанція дозволяє підвищити рентабельність бізнесу і домогтися повної енергетичної самостійності підприємства.

  • СЕС для вироблення енергії на продаж або ж для постачання підприємства можна розмістити на землі, даху або фасаді будівлі.

Компанія «Екотехнік» пропонує сонячні електростанції різних типів і потужностей для дому та бізнесу. Наші фахівці проаналізують потреби вашого будинку чи бізнесу в електроенергії і запропонують оптимальне рішення для забезпечення вашої енергетичної незалежності.

Переваги СЕС очевидні: одноразове капіталовкладення, яке окупиться протягом найближчих 10 років, а то й раніше, відкриє вам доступ до необмеженого джерела енергії, який дозволяє не тільки економити, а й заробляти!

Така практика широко поширена в Німеччині, Італії, Іспанії, США.