Сонячні батареї для дому

Сонце стає все більш популярним джерелом енергії в більшості країн світу. Тепер для накопичення і перетворення сонячної енергії застосовуються спеціальні батареї. Цей спосіб отримання електроенергії є одним з тих, що мають найбільший попит в Україні на даний час. Компанія «Екотехнік» пропонує купити сонячні батареї для дому в Києві на вигідних умовах.

Купити сонячну батарею для будинку – це не просто зробити вигідне матеріальне вкладення, але і зробити свій особистий внесок в екологію. Екологічно чисте джерело енергії є абсолютно безпечним для людей і навколишньої природи.

Тривалість терміну служби без будь-яких погіршень експлуатаційних параметрів - 25 років і більше. Даний фактор підтверджений використанням обладнання протягом багатьох років.

Сонячні панелі: принципи роботи

Сонячний модуль – це пристрій, що застосовується для перетворення сонячної енергії в електричну.

Існує кілька видів кремнію, з яких виготовляють панелі з різними характеристиками. Вибір найбільш відповідного типу батареї слід довірити досвідченим професіоналам, які допоможуть підібрати оптимальний варіант в індивідуальному порядку.

Ми пропонуємо каталог сонячних панелей для будинку від провідних виробників: Solarwatt, BenQ, Huwei.

Сонячна панель для домашнього користування: вартість

  • Ціна комплекту сонячних батарей для дачі або будинку розраховується окремо для кожного конкретного випадку.
  • Фахівці допоможуть розробити детальний план робіт, встановити і підключити обладнання.
  • Крім того, ми пропонуємо клієнтам свою допомогу в процесі оформлення тарифу для продажу сонячної енергії. Є можливість отримати професійну консультацію з питань сонячної енергетики.

Сонце не виставить вам рахунок. Почніть заощаджувати вже сьогодні.