Мережеві сонячні електростанції

Сонячну енергію можна використовувати як головне і єдине джерело забезпечення електроенергією - з цією метою встановлюються автономні СЕС, які в принципі не вимагають підключення до мережі. Це актуально в тому випадку, якщо будинок або підприємство віддалені від ліній електропередач, а проведення мережі або неможливе, або економічно невигідне. Також сонячна електростанція може стати основним, але не єдиним, джерелом електропостачання будинку. Такий варіант забезпечується мережевою сонячною електростанцією.

Мережева СЕС - це інженерна споруда, яка перетворює енергію сонячного випромінювання в електроенергію; при цьому станція підключена до загальної мережі, яка забезпечує постачання об'єкта в нічний час або в несонячні дні, тобто просто тоді, коли немає сонячного світла або воно дуже слабке.

Принцип економії

Мережева сонячна електростанція встановлюється для забезпечення електропостачання будинку та продажу надлишків енергії в загальну мережу. Тоді, коли в автономних системах для «страховки» використовуються акумулятори, що накопичують енергію, в мережевих допоміжним джерелом стає загальна мережа. Такий варіант особливо актуальний для будинків, господарств і підприємств, які вже підключені до електромережі.

Економія у використанні такої системи абсолютно очевидна:

  • вдень енергія надходить від сонячних батарей, і в цей час лічильники споживання енергії з загальної мережі «не працюють»
  • вночі ж електрика надходить із мережі, при цьому оплата за нього йде за нічним тарифом, який набагато вигідніший від денного (для цього вам буде необхідний багатотарифний лічильник)

Якщо ж ви в принципі не використовуєте електроенергію вночі, то мережа буде використовуватися як резервне джерело в похмурі дні. У будь-якому разі рахунки за оплату електроенергії з мережі будуть просто мізерні, при цьому ви отримаєте солідну суму за електроенергію, продану в мережу.

Мережеві СЕС в Україні

Поширення сонячної енергетики в Україні дуже закономірне, оскільки наші широти дозволяють отримати достатньо сонячної енергії для енергопостачання будинків і підприємств. Все більше і більше людей користуються цією модливістю для отримання енергетичної незалежності від держави, а також економічної стабільності, яка часто порушується різними коливаннями на ринку традиційних ресурсів.

Ми пропонуємо мережеві сонячні електростанції для дому та бізнесу.

Ви можете самі обрати пропозицію, що вам підходить, або ж звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони розрахують вашу потребу в електроенергії, оцінять всі вихідні дані і запропонують вам максимально ефективну систему, яка позбавить вас від проблем з електропостачанням і величезних рахунків.