Використання сонячної енергії в житті сучасної людини

Життя на планеті зародилося і існує в звичній нам формі завдяки сонцю. Енергія не виникає з нізвідки, не пропадає без сліду. Люди навчилися використовувати різні природні ресурси, такі як кокс, нафта і газ, і переробляти їх в зручний для вживання вид - світло і тепло. Нафта, газ, вугілля - це вичерпується джерела енергії, які рано чи пізно закінчаться. Тому все більше уваги приділяється альтернативним енергоджерел (повітряні маси, вода, геотермальні джерела і т. Д.). А найбільш доступний, потужний і важливий - сонячна енергія (фотони).

Майбутнє людства за сонячною енергетикою

Енергія сонця відноситься до відновлюваних джерел. Це означає, що її запас заповнюється без участі людей, природним чином.

Використання енергії сонця на Землі абсолютно безпечно і не приносить шкоди навколишньому середовищу. Способи використання такого ресурсу необмежені.

За одну секунду сонце забезпечує Землю мільярдами кіловат енергії, що значно більше можливостей всіх електростанцій планети разом узятих. Запаси вугілля і нафти стрімко виснажуються, тому за сонячною енергетикою майбутнє. Атомна енергетика має місце бути, проте досвід показує, що це дуже небезпечно для цивілізації в цілому.

Пасивні способи перетворення енергії сонця

Фотони перетворюються в тепло і світло за допомогою пасивної чи активної енергосистеми. Пасивні способи перетворення досить примітивні, вони працюють за допомогою накопичення. Однак розроблені і більш досконалі методики - матеріали, які абсорбують сонячне світло, і використовують його для обігріву приміщень, сама будівля стає накопичувальної станцією сонячної енергії.

Колектор - найбільш простий метод використання енергії

Так як сонячна енергія це потік фотонів, то для перетворення в тепло або світло, її необхідно поглинати і накопичувати.

Колектори - це один з видів активних систем. Сонячні колектори можуть використовуватися в сільському господарстві, на промислових підприємствах, і в побуті.

Основним робочим компонентом колектора є теплоізоляційні пластини. Вони виготовляються з будь-яких теплопровідних матеріалів. Промені сонця проходять через пластину, потім повітряним потоком (без або з використанням вентилятора) виштовхуються в приміщення, обігріваючи його. Колектор можна вмонтувати в вентиляцію або опалювальну систему.

Солнечные батареи: эффективно, надолго и недорого

Еще одним эффективным методом получения света и тепла являются солнечные батареи. Конструкция представляет собой комплект модулей, которые аккумулируют и преобразовывают фотоны в энергию. Такие батареи называются фотоэлектрическими устройствами.

В отличие от других устройств для переработки солнечной энергии, батареи имеют ряд отличительных черт:

  • енергію батареї виробляють протягом усього світлового дня, в тому числі і в похмурі дні;
  • конструкція гранично проста;
  • монтаж займає мінімум часу;
  • термін експлуатації досить великий;
  • практично не вимагає обслуговування (важливо просто видаляти накопичилася пил з поверхні панель).

Сонце - це тихий, безпечний і дешевий джерело енергії. Використовуючи сонячну енергію не потрібно платити за видобуток нафти / вугілля, транспортування ресурсу і ін. Єдине, що потрібно оплатити, так це пристрій для перетворення фотонів в електроенергію.

Переваги використання сонячної енергії в умовах побуту

Використання сонячної енергії в побуті має ряд переваг:

  1. При переході на сонячні джерела енергії, наприклад, на сонячні батареї, власники приватних будинків відразу ж відчують, наскільки це дешево. Економія в порівнянні з традиційним енергопостачанням просто колосальна.
  2. Використовувати батареї можна де завгодно. Це досить зручно для жителів регіонів, де нема підключення до центральної системи енергозабезпечення, або нерідко пропадає електрику.
  3. Вироблення енергії безшумна. Системи не мають рухомих компонентів.
  4. Сонячна енергія відновлювальна і постійна, а потенціал просто величезний. Кожну хвилину вся поверхня планети висвітлюється сонячним світлом, а це сотні тисяч тераватами.

Продаж сучасних сонячних енергоустановок

Сфера виробництва безперервно удосконалюється. І на даний момент у компанії Екотехніка Ви можете купити сонячні панелі в Україні компактні і тонкі.

Це вигідне вкладення в майбутнє, адже встановивши одного разу сонячні батареї, не потрібно оплачувати рахунки за електрику. У міру виснаження традиційних джерел енергії, їх вартість буде зростати, а сонячне світло буде висвітлювати Землю завжди.

У Екотехніка можна придбати мережеві і автономні сонячні електростанції. Якщо Ви проживаєте в північних областях, де сонце не інтенсивне, оптимальне рішення - мережева станція. Автономні електростанції знаходять застосування не тільки в побуті, але і використовуються для господарських потреб.

Великий або маленький будинок - не має значення. Наші фахівці підберуть варіант індивідуально. У комплект включені панелі, акумулятор, інвертор, кабелю, розподільний щит. Ви купуєте у нас вже готове рішення для електропостачання свого будинку.

Виробники дають гарантію на свою продукцію до 20 - 25 років. І якщо Ви хочете обзавестися подібної СЕС, то будьте впевнені, ще й Ваші діти зможуть користуватися благами безкоштовної сонячної енергії.