При реалізації великих проектів відновлюваної енергетики часто виникає необхідність провести девелопмент, у ході якого підвищується інвестиційна привабливість земельної ділянки та її готовність до використання. У ході девеломпенту проводиться пошук відповідної ділянки, оформлення на неї необхідних документів і повна підготовка її до будівництва сонячної станції.

Найскладніший етап процесу девелопменту, на подив, це зовсім не пошук і поліпшення якості ділянки. Найчастіше проблеми виникають під час оформлення документів на власність або право користування. У нашій країні всі маніпуляції з землею дуже бюрократизовані, а сама галузь регулюється великою кількістю нормативно-правових актів, тому з великою ймовірністю можна помилитися або упустити якийсь нюанс в оформленні пакету документів.

Особливо важливий цей процес тоді, коли в реалізацію проекту відновлюваної енергетики залучаються вітчизняні та іноземні інвестиції, що не рідкість в Україні. При аудиті ділянки після девелопменту значно підвищується її інвестиційна привабливість, знижуються ризики, а це означає, що проект стає більш надійним з точки зору інвестицій.

Хто повинен цим займатися?

Девелопментом займаються спеціалізовані компанії, які заробляють тим, що підвищують ринковий статус земельних ділянок та об'єктів нерухомості. Тобто, ви можете звернутися до третьої особи і доручити їй виконання цих робіт. Але для тих, хто не бажає розбивати обов'язки між різними компаніями, компанія «Екотехнік» пропонує послугу девелопменту земельних ділянок.

Ми спеціально включили девелопмент до переліку наших послуг, щоб надати нашим клієнтам можливість одразу отримати повний цикл робіт для реалізації проекту у сфері сонячної енергетики. Досвід наших фахівців у цій галузі дозволяє нам коректно оформлювати повний пакет документів, аналізувати всі вихідні дані і пропонувати клієнтові оптимальне рішення.

«Екотехнік» допоможе отримати ідеальну ділянку для будівництва СЕС.

Будьте готові до того, що відведення землі під будівництво станції - процес не швидкий і може зайняти від пів- до півтора року залежно від масштабів проекту.

Компанія Екотехнік допоможе вам вирішити всі питання відведення землі і реалізувати проект в прийнятні терміни.

Девелопмент дозволить вам і вашим інвесторам звести ризики до мінімуму і отримати ідеальну земельну ділянку для будівництва та експлуатації СЕС з точки зору і капіталовкладень, і технічних процесів.