Процес будівництва будь-якого промислового об'єкта, у тому числі і сонячної електростанції, не обмежується певними конкретними діями і включає цілий комплекс специфічних і складних робіт, від якості виконання яких залежатиме успіх всього проекту. Головна проблема полягає в тому, що в цій справі дуже важлива узгодженість всіх процесів, інакше незаплановані простої і перебої в роботі можуть зірвати терміни і привести до непередбачених труднощів.

Генеральний підряд - зручний і ефективний спосіб вирішити цю проблему.

Управління на замовлення: у чому переваги?

Будівництво сонячної електростанції включає цілий перелік вузькопрофільних робіт, для оцінки яких необхідна достатня кваліфікація. Без досвіду в цій сфері у замовника просто не буде можливості об'єктивно встановити рівень виконання робіт.

Генпідряд передбачає контроль кожного виду робіт на кожному етапі будівництва об'єкта. Кожен процес контролюється відповідним фахівцем, здатним оцінювати ситуацію з професійної точки зору; також забезпечується продуктивна взаємодія підрозділів. Саме підрядник несе відповідальність за результати та якість робіт, тому йому вигідно, щоб усе було виконано на вищому рівні і з дотриманням термінів.

Підрядник може взяти на себе управління проектом повністю (власне, генеральний підряд), або ж частину тих робіт, які вимагають вузької спеціалізації, наприклад, проектування та техніко-технологічні процеси.