Сфера відновлюваної енергетики є досить прогресивною для нашого суспільства. Ідея ця не нова, але справжніх професіоналів у галузі можна по пальцях перелічити. Альтернативні електростанції є досить привабливим проектами для інвестицій з точки зору отримання прибутку і умов інвестування, але для успіху проекту важлива відповідна кваліфікація і коректне управління.

Грамотний консалтинг від фахівців компанії Екотехнік вирішує цю проблему.

Послуга консалтингу передбачає консультування клієнта (керівника компанії, управлінської ланки) з широкого кола питань у сфері сонячної енергетики. Для комерційного успіху проекту недостатньо просто побудувати електростанцію. У цій справі є свої фінансові, юридичні, технологічні та технічні нюанси, знання яких дозволить створити дійсно прибутковий об'єкт сонячної енергетики.

Чи потрібна послуга консалтингу вашому бізнесу?

Ні початківець, ні досвідчений підприємець, як би того не хотілося, не може бути фахівцем у всьому. Для вирішення спеціалізованих питань краще залучати професіоналів - це дозволяє спочатку оптимізувати проект, узгодити всі етапи його виконання і, в підсумку, скоротити терміни і заощадити кошти.

Екотехнік професійно займається продажем обладнання та готових рішень сонячної енергетики, а також повністю реалізує проекти, починаючи з етапу проектування, закінчуючи введенням об'єкта в експлуатацію та його технічним обслуговуванням.