90% успіху кожного інженерного проекту закладається ще на початковому етапі. Чим більш точним і вивіреним буде вихідний план, тим оптимальніше і ефективніше буде готова система. Стосується це і проектів у сонячній енергетиці.

Сонячна електростанція - це складна споруда, для продуктивної роботи якої важливе максимальне врахування всіх вихідних даних. Спочатку визначається загальна стратегія проекту і головні його цілі, потім - оптимальні шляхи його реалізації. Без ретельного опрацювання та врахування всіх деталей (розташування, погодні умови, конкуренція, фінансова доцільність, повна автономність системи або наявність включення в мережу і т.д.) проект сонячної енергетики може втратити інвестиційну привабливість.

Компанія «Екотехнік» здійснює розробку та проектування сонячних електростанцій різних масштабів, призначення та потужності. Ми маємо великий практичний досвід створення проектів мережевих і автономних СЕС з нуля і розуміємо важливість всієї проектно-кошторисної документації для комерційного успіху та енергоефективності об'єкта.

Етапи проектування

Чим вище складність сонячної станції, особливо це стосується промислових об'єктів, тим більша необхідність в етапах розробки і проектування. Комплексні проекти вимагають більше уваги до підбору обладнання, розміщення та інтеграції станції з наявними об'єктами (будинками, фабриками, господарствами та ін.).

Компанія «Екотехнік» професійно здійснить розробку і проектування сонячної електростанції будь-якої складності для домашнього і комерційного використання. З грамотним плануванням проекту від наших фахівців ви зможете повною мірою відчути всі переваги і вигоди використання сонячної енергії для енергозабезпечення в Україні.